Dr. Belgin Kalkan

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

1831/13 Sk No:6/a Karşıyaka, Bahçelievler, 35530 Karşıyaka/İzmir  İzmir
İkinci Yaşam Diyaliz

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Belgin Kalkan Hakkında

Belgin Kalkan Kimdir?

Dr. Belgin Kalkan, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Belgin Kalkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Belgin Kalkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Belgin Kalkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Belgin Kalkan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Kalkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Belgin Kalkan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Kalkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Belgin Kalkan ile anlaşmalı?
Belgin Kalkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Belgin Kalkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Belgin Kalkan İkinci Yaşam Diyaliz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Belgin Kalkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Belgin Kalkan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Belgin Kalkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Belgin Kalkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Belgin Kalkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Kalkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Belgin Kalkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Kalkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.