Dr. Bekir Türkyılmaz

Pratisyen Hekimlik - Bolu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bekir Türkyılmaz Hakkında

Bekir Türkyılmaz Kimdir?

Dr. Bekir Türkyılmaz, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Bekir Türkyılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bekir Türkyılmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bekir Türkyılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bekir Türkyılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Türkyılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bekir Türkyılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Türkyılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bekir Türkyılmaz ile anlaşmalı?
Bekir Türkyılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bekir Türkyılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bekir Türkyılmaz Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bekir Türkyılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bekir Türkyılmaz Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Bekir Türkyılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bekir Türkyılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bekir Türkyılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Türkyılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bekir Türkyılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Türkyılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.