Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Remzi Oğuz Arık, Şimşek Sk. 29/D, 06540 Kavaklıdere/Çankaya/Ankara  Ankara
Özel Ankara Güven Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Behiye Akkalyoncu Hakkında

Behiye Akkalyoncu Kimdir?

Dr. Behiye Akkalyoncu, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Behiye Akkalyoncu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Behiye Akkalyoncu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rahim..enç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Babamı akciğer kanserinden kaybettim hacettepe de tedavi süreci devam ediyorken ne zaman acil bir durum olsa Hacettepe acilden hiçbirzaman faydakanamadık hastaya sahip çıkılmıyor ve ünlü de bir doktorları var hastadan ümit kesildiyse yüzünüze bile bakmıyor. Sadece tıp okumakla makine ve teşhisin iyi olması yetmiyor insan dar gününde nereden tutunacağını şaşırıyor. Sanatoryum a mecburi gittiğimiz bir günde Behiye hoca ile tanıştık kendi hastası olmamasına rağmen bu kadar ilgi alaka yardım inanılmaz samimi yardımsever bir insan en son fenalaşıp fatih devlet hastanesine kaldırdığımız da sanatoryuma gitmek istediğimizi söyledik doktor izni gerekiyordu BEHİYE HOCA tereddütsüz kabul etti hastanın son günü olsa bile olsa sonuna kadar imkan ve maneviyatını yanınızda hissediyorsunuz. Allah C.C. iki cihanda yüzü gülen kullarından eylesin minnettarız hocam saygı ve sevgi ile. 02-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Behiye Akkalyoncu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.