Dr. Başak Karakurum Göksel

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Başak Karakurum Göksel Hakkında

Başak Karakurum Göksel Kimdir?

Dr. Başak Karakurum Göksel, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Başak Karakurum Göksel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Başak Karakurum Göksel Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..illi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Benim eşim epilepsi hastası bulunduğumuz şehir dahil ve Adana olmak üzere birçok doktora gidip fermanızı aradık ama sonuç hüsran taki hocamız Başak hanımla tanışana kadar benim eşime çok iyi geldi artık eskisi kadar nöbet ve sıkıntılarımız çok azaldı allahım Başak hanımdan razı olsun sevdiklerine bağışlasın başarılarının devamını diliyorum (bilgin&ahmet sahilli 27-02-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Başak Karakurum Göksel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Başak Karakurum Göksel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Karakurum Göksel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Başak Karakurum Göksel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Karakurum Göksel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Başak Karakurum Göksel ile anlaşmalı?
Başak Karakurum Göksel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Başak Karakurum Göksel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Başak Karakurum Göksel Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Başak Karakurum Göksel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Başak Karakurum Göksel Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Dr. Başak Karakurum Göksel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Başak Karakurum Göksel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Başak Karakurum Göksel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Karakurum Göksel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Başak Karakurum Göksel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Karakurum Göksel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.