Dr. Barış Bölükbaş

Tıbbi Mikrobiyoloji - Bolu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Sağlık, Şehitler Cad., 14300 Merkez/Bolu Merkez/Bolu  Bolu
İzzet Baysal Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Barış Bölükbaş Hakkında

Barış Bölükbaş Kimdir?

Dr. Barış Bölükbaş, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Barış Bölükbaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Barış Bölükbaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Barış Bölükbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Barış Bölükbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Bölükbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Barış Bölükbaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Bölükbaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Barış Bölükbaş ile anlaşmalı?
Barış Bölükbaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Barış Bölükbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Barış Bölükbaş İzzet Baysal Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Barış Bölükbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Barış Bölükbaş Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Barış Bölükbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Barış Bölükbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Barış Bölükbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Bölükbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Barış Bölükbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Bölükbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.