Dr. Bahar Taşcıoğulları

Pratisyen Hekimlik - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bahar Taşcıoğulları Hakkında

Bahar Taşcıoğulları Kimdir?

Dr. Bahar Taşcıoğulları, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Bahar Taşcıoğulları, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bahar Taşcıoğulları Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bahar Taşcıoğulları tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bahar Taşcıoğulları kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Taşcıoğulları ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bahar Taşcıoğulları için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Taşcıoğulları şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bahar Taşcıoğulları ile anlaşmalı?
Bahar Taşcıoğulları kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bahar Taşcıoğulları nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bahar Taşcıoğulları Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bahar Taşcıoğulları hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bahar Taşcıoğulları Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Bahar Taşcıoğulları için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bahar Taşcıoğulları muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bahar Taşcıoğulları hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Taşcıoğulları ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bahar Taşcıoğulları hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Taşcıoğulları hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.