Dr. Ayten Yavuz, Trabzon, Aile Hekimliği

Dr. Ayten Yavuz

Aile Hekimliği - Trabzon

Bcg Aşısı, Nebulizatör, Metabolik Sendrom (İnsülin Direnci)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

maçka asm  Maçka, Trabzon
maçka asm

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayten Yavuz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayten Yavuz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Yavuz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayten Yavuz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Yavuz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Ayten Yavuz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayten Yavuz maçka asm bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayten Yavuz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayten Yavuz Aile Hekimliği, uzmanıdır. Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Immunizasyon(aşılama) alanlarında hizmet veriyor ve Bcg Aşısı, Nebulizatör, Metabolik Sendrom (İnsülin Direnci), Hamilelikte Grip Aşısı, Hipnoz hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Ayten Yavuz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayten Yavuz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayten Yavuz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Yavuz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayten Yavuz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Yavuz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.