Dr. Aysun Gürbüzcan, Adıyaman, Pratisyen Hekimlik

Dr. Aysun Gürbüzcan

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

29149. Sk., 02000 Ziyaretpayamlı/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aysun Gürbüzcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aysun Gürbüzcan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Gürbüzcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aysun Gürbüzcan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Gürbüzcan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aysun Gürbüzcan ile anlaşmalı?
Aysun Gürbüzcan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aysun Gürbüzcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aysun Gürbüzcan Adıyaman Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziAdıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma HastanesiYetkilendirilmiş Aile Hekimliğı (Kurum Hekimliği) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aysun Gürbüzcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aysun Gürbüzcan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Aysun Gürbüzcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aysun Gürbüzcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aysun Gürbüzcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Gürbüzcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aysun Gürbüzcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Gürbüzcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.