Dr. Aysenur Uzun Genç, İstanbul, Diş Hekimi

Dr. Aysenur Uzun Genç

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - İstanbul

Çene Kemiği Hastalıkları, Diş Apsesi, Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu

Takvim talep etDeğerlendir

Diş Hekiminin Adresi (2)

  Sancaktepe, İstanbul
Özel Yenidiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Millet Cad.  Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

oğan..lan

20 lik diş çekimi operasyonumu gerçekleştiren Ayşenur Hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten acı eşiği düşük bir insan olarak o kadar memnun kaldım ki ne operasyon esnasında ne de sonrasında zerre acı sızlama olmadan memnun ayrıldım. Kesinlikle tereddüt etmeyin giderken... 15-12-2017

ih..lıç

Doktor Ayşenur hanıma, çenemdeki kist ve gömülü dişlerim nedeniyle, bir tavsiye üzerine başvurdum. Tüm işlemlerimin genel anestezi altında tamamlanmasını talep ettim. Fakat Ayşenur hanım, işlemlerin lokal anestezi altında gayet kolay bir şekilde halledileceğine beni ikna etti, korkumu giderdi. Her operasyonda ilgisi, detaylı açıklamaları ve takibiyle işinde başarılı bir hekim. Ben tavsiye üzerine gittim, çok memnun kaldım, herkese tavsiye ediyorum. 15-08-2017

ış..an

2017 Ocak ayında 20 lik dişimi çektirmek için Ayşenur hocaya başvurdum. Dişim büyük köklü olduğundan dolayı diş çekim operasyonu hem Ayşenur hoca için hemde benim için zorlu oldu. Diş çekiminden sonra hiçbir şekilde şişme , ağrı ve sızı yaşamadım.Gerçi şişlik , yapılan operasyona, kişinin kendisine ve buz tedavisine göre herkeste aynı olmayabiliyor. Yaptığı başarılı operasyonu , her daim hastayı bilgilendirmesi ve hoşgörülü olduğundan dolayı Ayşenur hocaya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum:) 04-02-2017

n..as

cok kaliteli bir hekim 31-01-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aysenur Uzun Genç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aysenur Uzun Genç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Uzun Genç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aysenur Uzun Genç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Uzun Genç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Aysenur Uzun Genç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aysenur Uzun Genç Özel Yenidiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aysenur Uzun Genç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aysenur Uzun Genç Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır. Gömülü diş çekimi, Dental implant, Gömük diş operasyonları, Dental implant, Implant üstü protezler, Lazer cerrahisi, Sinus cerrahisi, Apse ve Kist Operasyonları, Implant tedavisi, Sedasyon ile diş tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Çene Kemiği Hastalıkları, Diş Apsesi, Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu, Ağız İçinde Tümör, Rezeksiyon(Kök Ucu) Operasyonları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Aysenur Uzun Genç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aysenur Uzun Genç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aysenur Uzun Genç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Uzun Genç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aysenur Uzun Genç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Uzun Genç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.