Doktorun Adresi

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşe Selcan Koç Hakkında

Ayşe Selcan Koç Kimdir?

Dr. Ayşe Selcan Koç, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe Selcan Koç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşe Selcan Koç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayşe Selcan Koç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayşe Selcan Koç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Koç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayşe Selcan Koç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Koç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşe Selcan Koç ile anlaşmalı?
Ayşe Selcan Koç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayşe Selcan Koç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayşe Selcan Koç Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayşe Selcan Koç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayşe Selcan Koç Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Ayşe Selcan Koç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşe Selcan Koç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayşe Selcan Koç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Koç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayşe Selcan Koç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Koç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.