Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş

Dermatoloji - İstanbul
5.0

Akne skar ve izleri, Saç Hastalıkları, Tırnak Hastalıkları

“İşlem öncesi bilgilendirildim,işlem sonrası da rahatlatıcı ve açıklayıcı şekilde bilgilendirildim ay...” Devamı

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş,  1974 yılında Balıkesir’ de doğmuştur. 1991’ de Eskişehir Atatürk Lisesi’nden, 1997’ de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ nden mezun olmuştur. 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı’ nda Uzmanlık Eğitimimi tamamlamıştır.  2001 yılında Araştırma Görevlisi iken New York Üniversitesi’ nde İmmunodermatoloji alanında eğitim almış ve çalışmalar yapmıştır. Nevşehir İ. Şevki Atasagun Devlet Hastanesi’ nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 2001 yılında Akdeniz Üniversitesi’ nde Uzman olarak göreve başlamıştır. 2008 yılında Doçent olarak görevine devam etmiştir, 2014 yılında ise Profesör olarak atanmıştır.

Pemfigus başta olmak üzere Otoimmün büllü Hastalıklar, Oral sağlık, Behçet Hastalığı, Kutanöz Leishmaniasis, Psoriasis, Melanom ve Melanom dışı Deri Kanserlerinin Dermoskopik tanısı ve takibi, Akne, Tırnak hastalıkları, Saç hastalıkları gibi Deri ve Zührevi Hastalıklar, Dermatolojik Cerrahi, Estetik ve Kozmetik uygulamalar alanlarında deneyimi, çalışmaları, yayınları ve danışmanlık görevleri bulunmaktadır. Son yıllarda Akdeniz Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Kozmetoloji Birimi sorumluluğu ve açılış görevini yerine getirmişir. Bu alanda Anatomi ve Patoloji Anabilim Dalları’ nın ve Türk Dermatoloji Derneği (TDD)’ nin değerli hocalarının ve üyelerinin, yine Akdeniz Dermatoloji Derneği (AKDERM) üyelerinin de katılımları ile “Ulusal Dermatoloji Kongresinde Kozmetoloji Kursu” düzenlenmesinde moderarörlük; Klinik Anatomi Eğitim ve Araştırma Ünitesinde “Estetik alanda Taze Kadavrada Dolgu, Botox ve İp uygulamaları Eğitimi” ve “Tırnak Hastalıklarının Patolojisi ve Taze Kadavra üzerinde Cerrahi Uygulamaları” toplantılarının düzenlenmesinde öncülük etmiştir. Aynı zamanda Kozmetoloji alanında tez danışmanlığı yapmıştır. Dermatoloji, Göz ve Anatomi Anabilim Dalları’ nın Öğretim Üyeleri, Uzman ve Araştırma Görevlilerinin katılımları ile kitap çevirileri yapılmasına öncülükte bulunmuştur. Tıp Eğitimine olan ilgisi nedeniyle bu alanda yüksek lisans dersleri almıştır. Mezuniyet Öncesi ve Sonrası Eğitimde deneyimi olup Eğitim Öğretim Koordinasyon Kurulu Üyeliği, Staj Kurulu Koordinatörlüğü, Akdeniz Üniversitesi’ nde Sınav Komisyonu Üyeliği ve TDD’ de Yeterlik Sınav Komisyonu Üyeliği ve Başkanlığı yapmıştır, halen AKDERM Yönetim Kurulu Üyeliği, TDD’ de Eğitim Programları Geliştirme Kurulu Üyeliği, Akreditasyon Kurulu Üyeliği ve Sekreterliği görevlerini yapmaktadır.

2021 yılında Akdeniz Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı Başkanı olarak seçilmiştir, Uzmanlık Öğrencilerinin Estetik ve Kozmetik, Dermatolojik Cerrahi alanlarında çalışma yapmalarını ve kongre sunumları yapmalarını desteklemiştir. Dermatolojik Cerrahi alanında deneyimli Ulusal ve Uluslararası Öğretim Üyelerinin Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı ve Klinik Anatomi Eğitim ve Araştırma Ünitesi’ nde Eğitim vermelerine öncülük etmiştir. 2022 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya, İstanbul’ da çalışmaya başlamanın ardından eğitim aktivitelerinin yanısıra hastalarına, ailesine, kendine ve arkadaşlarına daha iyi vakit ayırmak için Özel Muayenehane açmaya karar vermiştir. Nişantaşı’ nda, Şişli, İstanbul’ da yeni adresinde hastalarına bakmaya başlamıştır. Eşi, oğlu ve köpeği ile de mutlu bir hayatı paylaşmaktadır.

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş
Halaskargazi Mahallesi Rumeli Caddesi, No: 71, Kat: 6 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Altın İğne tedavisi Botoks - Dolgu Dermoskopi Dolgu Gençlik aşısı Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş,  1974 yılında Balıkesir’ de doğmuştur. 1991’ de Eskişehir Atatürk Lisesi’nden, 1997’ de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ nden mezun olmuştur. 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı’ nda Uzmanlık Eğitimimi tamamlamıştır.  2001 yılında Araştırma Görevlisi iken New York Üniversitesi’ nde İmmunodermatoloji alanında eğitim almış ve çalışmalar yapmıştır. Nevşehir İ. Şevki Atasagun Devlet Hastanesi’ nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 2001 yılında Akdeniz Üniversitesi’ nde Uzman olarak göreve başlamıştır. 2008 yılında Doçent olarak görevine devam etmiştir, 2014 yılında ise Profesör olarak atanmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.1997
Deneyim: 25 Yıl

İlgi Alanları

Akne skar ve izleri Saç Hastalıkları Tırnak Hastalıkları Akne Vulgaris Ben Takibi Devamı

Deneyimler

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş (2022 - Devam ediyor)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (1997 - 2022)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 70 75

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Küb*** ı***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 gün önce
Kriyoterapi (dondurma tedavisi)
Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş

İşlem öncesi bilgilendirildim,işlem sonrası da rahatlatıcı ve açıklayıcı şekilde bilgilendirildim aynı zamanda çok hoş sohbet geçen bir işlemdi çok sevdim hocamızı tavsiye ederim herkese

Ebr*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 gün önce
Altın İğne tedavisi
Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş

Ayşe hocam gerçekten işinin ehli çok memnun kaldım

Ebr*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 gün önce
Altın İğne tedavisi
Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş

Ayşe hocam gerçekten işinin ehli çok memnun kaldım

Mer*** ı***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 gün önce
Altın İğne tedavisi
Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş

Ayşe hocam gerçekten işinin ehli aynı zamanda çok insancıl kendisine ve asistanına teşekkür ediyorum.

İS
İkr*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Ayşe Hanım merhabalar,hastanız Afyon'dan Akkiz ben.Uzun süredir sizinle wp te görüşme sagliyorduk.Ancak telefonum sıfırlandigi için sizin numaranızi da kaybettim.Baska bir yerden size ulaşamadım.Numaranizi tekrar nasıl alabilirim?Umarım yorumumu görürsünüz.

FY
Fun*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bir doktorda olması gereken bilgi ve tecrübenin yanısıra hastalarına karşı gösterdiği ilgi güleryüz samimiyet karşısında kendinizi çok iyi hissederek yanından ayrılıyorsunuz. Harika bir doktordan daha önemli olan harika bir insan olmak..

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747075

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ayşe Akman Karakaş Dermatoloji uzmanıdır. Akne skar ve izleri, Saç Hastalıkları, Tırnak Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Altın İğne tedavisi, Botoks - Dolgu, Dermoskopi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 70 75

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube