Doktorun Adresi

Pınarbaşı, Akdeniz Ünv., 07070 Konyaaltı/Antalya  Antalya
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

da..MAZ

Bir doktorda olması gereken bilgi ve tecrübenin yanısıra hastalarına karşı gösterdiği ilgi güleryüz samimiyet karşısında kendinizi çok iyi hissederek yanından ayrılıyorsunuz. Harika bir doktordan daha önemli olan harika bir insan olmak.. 03-07-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayşe Akman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayşe Akman kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Akman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayşe Akman için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Akman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşe Akman ile anlaşmalı?
Ayşe Akman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayşe Akman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayşe Akman Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayşe Akman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayşe Akman Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Ayşe Akman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşe Akman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayşe Akman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Akman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayşe Akman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Akman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.