Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aynur Ay Hakkında

Aynur Ay Kimdir?

Dr. Aynur Ay, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Aynur Ay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aynur Ay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aynur Ay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aynur Ay kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Ay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aynur Ay için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Ay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aynur Ay ile anlaşmalı?
Aynur Ay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aynur Ay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aynur Ay Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aynur Ay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aynur Ay Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Aynur Ay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aynur Ay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aynur Ay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Ay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aynur Ay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Ay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.