Dr. Ayfer Kuzulugil, Ankara, Akupunktur

Dr. Ayfer Kuzulugil

Akupunktur - Ankara

Kan ozonlama, Zayıflama Ve Kilo Problemleri, Zayıflama

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Meşrutiyet Caddesi No: 29/19 Ali Bey Apt. **** Kızılay  Çankaya, Ankara
Dr. Ayfer Kuzulugil Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Ayfer Kuzulugil Kimdir?

Dr. Ayfer Kuzulugil 1983 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1992 yılında ChinaBeijing International AcupunctureTrainning 
Center'da Geleneksel Çin Akupunkturu, Qigong, Tuina Masaj ve Herbal Medicine eğitimi almıştır. 1995 yılında Paris SocieteFrançais'de Mesoterapie'de Mezoterapi eğitimi aldıktan sonra 1997 - 2006 yılları arasında Fransa Lyon'da GLEM (Group Lyonnais L' Etude Medicale) de Auriküoterapi ve aurikülomedisin eğitimi almıştır. Lyon’da Dr.Raphaël Nogier, Paris’te Dr. David Alimi ve Cenevre’de Dr. Anthony de Sousa ile çalışmıştır. 2003 - 2005 yılları arasında Gazi Üniversitesi'ndeki Akupunktur kursunda " Kulak Akupunkturu ve Mezoterapi " eğitimi vermiştir. Dr. Ayfer Kuzulugil Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayfer Kuzulugil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayfer Kuzulugil kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Kuzulugil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayfer Kuzulugil için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Kuzulugil şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Ayfer Kuzulugil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ayfer Kuzulugil Dr. Ayfer Kuzulugil Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayfer Kuzulugil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Ayfer Kuzulugil Akupunktur, uzmanıdır. Ağrı Tedavileri, Akupunktur İle Zayıflama, Akupunktur Tedavisi, Akupunkturla Zayıflama, Astım Tedavisi, Botoks - Dolgu, Depresyon tedavisi, Huzursuz bacak sendromu, Kısırlıkta Akupunktur Tedavisi, Lazer Akupunktur alanlarında hizmet veriyor ve Kan ozonlama, Zayıflama Ve Kilo Problemleri, Zayıflama, Vertigo (Baş Dönmesi), Stres Ve Akupunktur hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Ayfer Kuzulugil için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayfer Kuzulugil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayfer Kuzulugil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Kuzulugil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayfer Kuzulugil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Kuzulugil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.