Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aslıgül Dogan Hakkında

Aslıgül Dogan Kimdir?

Dr. Aslıgül Dogan, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Aslıgül Dogan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aslıgül Dogan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..cel
Zamanlama
İlgi
Ortam

erkilet camikebir mah. sağlık ocağı doktorlarımızdan ve çok mükemmel bir hekimdir kendisi.. aile hekimim olmamasına rağmen ne zaman gitsem mutlaka ilgilenmiştir 11-05-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aslıgül Dogan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aslıgül Dogan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Dogan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aslıgül Dogan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Dogan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aslıgül Dogan ile anlaşmalı?
Aslıgül Dogan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aslıgül Dogan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aslıgül Dogan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aslıgül Dogan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aslıgül Dogan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Aslıgül Dogan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aslıgül Dogan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aslıgül Dogan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Dogan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aslıgül Dogan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Dogan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.