Dr. Aslı Geçici Yurdakul

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aslı Geçici Yurdakul Hakkında

Aslı Geçici Yurdakul Kimdir?

Dr. Aslı Geçici Yurdakul, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Aslı Geçici Yurdakul, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aslı Geçici Yurdakul Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aslı Geçici Yurdakul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aslı Geçici Yurdakul kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Geçici Yurdakul ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aslı Geçici Yurdakul için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Geçici Yurdakul şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aslı Geçici Yurdakul ile anlaşmalı?
Aslı Geçici Yurdakul kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aslı Geçici Yurdakul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aslı Geçici Yurdakul Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aslı Geçici Yurdakul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aslı Geçici Yurdakul Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Aslı Geçici Yurdakul için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aslı Geçici Yurdakul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aslı Geçici Yurdakul hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Geçici Yurdakul ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aslı Geçici Yurdakul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Geçici Yurdakul hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.