Dr. Aslı Akın Aslan, İzmir, Psikiyatri

Dr. Aslı Akın Aslan

Psikiyatri - İzmir

Kabus Bozukluğu, Alkol ve Madde Bağımlılığı, Sinir Bozuklukları-Anksiyete

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bostanlı, Caher Dudayev Blv No:175 Bostanlı, 35590 Karşıyaka/İzmir  İzmir
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Araştırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Aslı Akın Aslan Hakkında

Aslı Akın Aslan Kimdir?

Dr. Aslı Akın Aslan, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Aslı Akın Aslan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08 2009

Tecrübe: 11 yıl 0 ay

Deneyimler

  • Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Araştırma Merkezi
    08 2012 - Şu Anda
  • Batman Bölge Devlet Hastanesı
    08 2009 - 07 2012

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

min..tar

Aslı Hanım hakkında yorumları okuduktan sonra gitmeye karar verdim.Yıllardır bir çok psikiyatristle görüşmüştüm tedavisinden en iyi sonuç aldığım doktor Aslı Hanım. Güven verici harika bir doktor 29-02-2016

emin..an

Aslı hanım harika bi doktor, onu tanıdıktan sonra panik ataklarımla, sorunlarımla nasıl başa çıkacağımı öğrendim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Eğer hala kaygılarınız varsa Aslı hanımı tanımamışsınız demektir. :) 06-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aslı Akın Aslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aslı Akın Aslan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Akın Aslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aslı Akın Aslan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Akın Aslan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Aslı Akın Aslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aslı Akın Aslan Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Araştırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aslı Akın Aslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aslı Akın Aslan Psikiyatri, uzmanıdır. Eklektik yaklaşım, Evlilik terapisi, Maudsley obsesif kompulsif soru listesi, Rorschach testi, Alexander pratik yetenek testi alanlarında hizmet veriyor ve Kabus Bozukluğu, Alkol ve Madde Bağımlılığı, Sinir Bozuklukları-Anksiyete, Uykusuzluk, Panik Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Aslı Akın Aslan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aslı Akın Aslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aslı Akın Aslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Akın Aslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aslı Akın Aslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Akın Aslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.