Doktorun Adresi

Mutluevler Mah., Doburca Cad., 16090 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Asım Albayrak Hakkında

Asım Albayrak Kimdir?

Dr. Asım Albayrak, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Asım Albayrak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Asım Albayrak Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..aer
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın hocam Gösterdiğiniz ilgi,hassasiyet ve öz verileriniz için tekrar teşekkür ederim mustafa levent kocaer 18-10-2019

cu..r
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba ; Kendisiyle ciddi bir rahatsızlığım sebebiyle tanışma fırsatım oldu mükemmel bir doktor çok ilgili ve anlayışlı herkese tavsiye ediyorum kesinlikle mesleğinin hakkını veren hekimlerden diyebilirim. 20-03-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Asım Albayrak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Asım Albayrak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Albayrak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Asım Albayrak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Albayrak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Asım Albayrak ile anlaşmalı?
Asım Albayrak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Asım Albayrak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Asım Albayrak Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Asım Albayrak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Asım Albayrak Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Asım Albayrak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Asım Albayrak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Asım Albayrak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Albayrak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Asım Albayrak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Albayrak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.