Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

152 Evler, Prof. Tezok Cd. No:2, 16320 Yıldırım/Bursa  Bursa
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Arif Bayram Hacıhasanoğlu Hakkında

Arif Bayram Hacıhasanoğlu Kimdir?

Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Arif Bayram Hacıhasanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Arif Bayram Hacıhasanoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lcan..vuşoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

haziran 2019 öğürtü şikayeti ile gittiğim dahiliye doktorumdan süpriz bir şekilde kitlem olduğunu hemen bir endokrin uzmanı ile grşmem gerektiğini öğrendim ve Arif Bey ile tanışmış olduk, 3 ay boyunca ilaçlı ilaçsız kan, idrar, Mr, Tomografi, kemik ölçümü yapıldı hatta karar vermek için doktor toplantısına bile katıldım deyim yerindeyse kılı kırk yardık ve amelyat kararını aldık...hiçbir şekilde doktor konusunda yön vermeyen seçimleri hastalarına bırakan  Arif Bey in sayesinde üroloji doktorum Sedat Öner i tanıma fırsatım oldu amelyatımı yapabılecegını kendısı bana bildirdi...ikisi mükemmel bir iş çıkardılar şu an amelyatımı oldum yapmam gerekenleri bana ince ince dataylı bir şekilde her kontrolde anlatıyor ve tek kalan böbreküstü bezimi aktif ve sağlıklı  hale getirmeye çalışıyoruz erken teşhis oldugu ıcın pataloji sonucunu olumlu beklıyoruz, bir endokrın uzmanına ihtiyacınız varsa bu kişi Arif Bey olabilir kendisine mesleğinde başarılar hastalarına acil şifalar diliyorum? 25-10-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Hacıhasanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Hacıhasanoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Arif Bayram Hacıhasanoğlu ile anlaşmalı?
Arif Bayram Hacıhasanoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır.

Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Hacıhasanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Arif Bayram Hacıhasanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Hacıhasanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.