Doktorun Adresi

Bahçelievler, 319. Sk. No:52, 06830 Gölbaşı/Ankara  Ankara
Ankara Gölbaşi Hasvak Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Anıl Yalçın Hakkında

Anıl Yalçın Kimdir?

Dr. Anıl Yalçın, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Anıl Yalçın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.02.2016)

Anıl Yalçın Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ve..acaoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlk kez acilde bu kadar ilgili ve güler yüzlü bir doktorla karşılaştım. Normalde hasvak acile gitmek en nefret ettiğim şeylerden biridir ama bunu aştığımı düşünüyorum.Kendisine çok teşekkür ederim . Diğer meslektaşlarına da örnek olması dileğiyle... 24-10-2018

kçe..türk

güler yüzlü işini seven ve hastalarıyla cok ilgili bir doktor Anıl Bey e önce insanlığı daha sonra doktorluğu için teşekkur ederimm 25-04-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Anıl Yalçın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Anıl Yalçın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Yalçın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Anıl Yalçın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Yalçın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Anıl Yalçın ile anlaşmalı?
Anıl Yalçın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Anıl Yalçın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Anıl Yalçın Ankara Gölbaşi Hasvak Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Anıl Yalçın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Anıl Yalçın Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. Anıl Yalçın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Anıl Yalçın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Anıl Yalçın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Yalçın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Anıl Yalçın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Yalçın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.