Dr. Anıl Çubukçu

Genel Cerrahi - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, 41380 Umuttepe İzmit/İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Anıl Çubukçu Hakkında

Anıl Çubukçu Kimdir?

Dr. Anıl Çubukçu, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Anıl Çubukçu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Anıl Çubukçu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Anıl Çubukçu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Anıl Çubukçu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Çubukçu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Anıl Çubukçu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Çubukçu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Anıl Çubukçu ile anlaşmalı?
Anıl Çubukçu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Anıl Çubukçu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Anıl Çubukçu Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Anıl Çubukçu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Anıl Çubukçu Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Anıl Çubukçu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Anıl Çubukçu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Anıl Çubukçu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Çubukçu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Anıl Çubukçu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Çubukçu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.