Doktorun Adresi

Ziraat, İrfan Baştuğ Cad., 06110 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alp Dolgun Hakkında

Alp Dolgun Kimdir?

Dr. Alp Dolgun, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Alp Dolgun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

çın..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

07.12.2018 tarihinde dışkapı yıldırım beyazıt hastahanesinde ileri derecede ilerlemiş varis ameliyatı oldum.Hastahane yönetine,tüm ameliyathane çalışanlarından,ameliyatı yapan cerrahlardan,Hocalarıyla,Doktoruyla,kalp damar servisiyle serviste çalışan doktoruna,hemşiresine,kat görevlisi ve temizlikcisine kadar hepinizden ALLAH razı olsun.ALLAH razı olsun.yüce ALLAH işinizi rast getirsin işlerinizde kolaylıklar versin kendini 5 yıldız zanneden özel hastahanelerden ve doktorlardan 10 kat daha başarılısınız dışkapı ssk yı adam etmişsiniz hastaya yaklaşımınız ilginiz operasyonlarınız temizliğiniz 100 numara .memleketimde böyle sağlık çalışanlarının olması hastahanenin kalitesi bu kadar artması ssk dışkapının özel hastahanelerden bence daha iyi olması beni gururlandırdı..Herşey için çok sağolun. 07-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alp Dolgun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.