Dr. Ali Türeyen

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Eskişehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yenidoğan, 26060 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskışehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Türeyen Hakkında

Ali Türeyen Kimdir?

Dr. Ali Türeyen, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Ali Türeyen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Türeyen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Türeyen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Türeyen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Türeyen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Türeyen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Türeyen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Türeyen ile anlaşmalı?
Ali Türeyen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Türeyen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Türeyen Eskışehır Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Türeyen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Türeyen Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Dr. Ali Türeyen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Türeyen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Türeyen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Türeyen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Türeyen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Türeyen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.