Dr. Akgün Yaman

Tıbbi Mikrobiyoloji - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Akgün Yaman Hakkında

Akgün Yaman Kimdir?

Dr. Akgün Yaman, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Akgün Yaman, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Akgün Yaman Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Akgün Yaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Akgün Yaman kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Yaman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Akgün Yaman için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Yaman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Akgün Yaman ile anlaşmalı?
Akgün Yaman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Akgün Yaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Akgün Yaman Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Akgün Yaman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Akgün Yaman Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Akgün Yaman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Akgün Yaman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Akgün Yaman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Yaman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Akgün Yaman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Yaman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.