Dr. Ahmet Örnek

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Örnek Hakkında

Ahmet Örnek Kimdir?

Dr. Ahmet Örnek, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Örnek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Örnek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Örnek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Örnek kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Örnek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Örnek için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Örnek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Örnek ile anlaşmalı?
Ahmet Örnek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Örnek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Örnek Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Örnek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Örnek Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Ahmet Örnek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Örnek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Örnek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Örnek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Örnek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Örnek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.