Doktorun Adresi

Yeni, 5315. Sokak., Cemalpaşa Cad., 33050 Akdeniz/Mersin  Mersin
Mersın Toros Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Adnan Köroğlu Hakkında

Adnan Köroğlu Kimdir?

Dr. Adnan Köroğlu, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Adnan Köroğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Adnan Köroğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ullah..ez
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocamla İlk defa tanıştım Bel ve bacak ağrısı için gittim . Bel fıtığı başlangıcı teşhis ve tedavi yönteminin faydası 2.günunde ağrısı bir nebze daha iyi oldum tedavime devam ediyorum tşkler hocam 17-06-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Adnan Köroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Adnan Köroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Köroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Adnan Köroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Köroğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Adnan Köroğlu ile anlaşmalı?
Adnan Köroğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Adnan Köroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Adnan Köroğlu Mersın Toros Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Adnan Köroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Adnan Köroğlu Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Adnan Köroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Adnan Köroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Adnan Köroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Köroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Adnan Köroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Köroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.