Dr. Adnan Batmanoğlu

Göz Hastalıkları - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Adnan Batmanoğlu Hakkında

Adnan Batmanoğlu Kimdir?

Dr. Adnan Batmanoğlu, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Adnan Batmanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 04.06.1991)

Adnan Batmanoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Adnan Batmanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Adnan Batmanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Batmanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Adnan Batmanoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Batmanoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Adnan Batmanoğlu ile anlaşmalı?
Adnan Batmanoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Adnan Batmanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Adnan Batmanoğlu Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Adnan Batmanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Adnan Batmanoğlu Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Adnan Batmanoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Adnan Batmanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Adnan Batmanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Batmanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Adnan Batmanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Batmanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.