Dr. Abdurrahman Berk

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

29149. Sk., 02000 Ziyaretpayamlı/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Abdurrahman Berk Hakkında

Abdurrahman Berk Kimdir?

Dr. Abdurrahman Berk, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdurrahman Berk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Abdurrahman Berk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Abdurrahman Berk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Abdurrahman Berk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Berk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Abdurrahman Berk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Berk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Abdurrahman Berk ile anlaşmalı?
Abdurrahman Berk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Abdurrahman Berk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Abdurrahman Berk Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma HastanesiAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Abdurrahman Berk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Abdurrahman Berk Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Abdurrahman Berk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abdurrahman Berk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Abdurrahman Berk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Berk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Abdurrahman Berk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Berk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.