Dr. Abdullah Çorumlu

Pratisyen Hekimlik - Konya

Takvim talep et

Abdullah Çorumlu Hakkında

Abdullah Çorumlu Kimdir?

Dr. Abdullah Çorumlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdullah Çorumlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Abdullah Çorumlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Çorumlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Abdullah Çorumlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Abdullah Çorumlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Abdullah Çorumlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Abdullah Çorumlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Abdullah Çorumlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abdullah Çorumlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Abdullah Çorumlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Çorumlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Abdullah Çorumlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Çorumlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.