Dr. Abdulaziz Durur

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Abdulaziz Durur Hakkında

Abdulaziz Durur Kimdir?

Dr. Abdulaziz Durur, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdulaziz Durur, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Abdulaziz Durur Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Abdulaziz Durur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Abdulaziz Durur kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Durur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Abdulaziz Durur için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Durur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Abdulaziz Durur ile anlaşmalı?
Abdulaziz Durur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Abdulaziz Durur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Abdulaziz Durur Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Abdulaziz Durur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Abdulaziz Durur Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Abdulaziz Durur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abdulaziz Durur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Abdulaziz Durur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Durur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Abdulaziz Durur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Durur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.