Prof. Dr. Ali Metin Görgüner

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Nefes Darlığı, Zatürre, Tüberküloz

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No: 22  Pendik, İstanbul
Emsey Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı Havaalanı transfer

Ali Metin Görgüner Hakkında

Ali Metin Görgüner Kimdir?

Prof. Dr. Ali Metin GÖRGÜNER, 02 Aralık 1963 tarihinde doğmuştur. 1980 yılında İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1987-1992 yılları arasında Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1992-1994 yılları arasında Erzurum Nihat Kitapçı Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi'nde, 1994-2013 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 2013-2015 yılları arasında ise Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Ali Metin GÖRGÜNER, mesleki çalışmalarına  yılından beri Emsey Hospital'dadevam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL YEDIKULE GÖGÜS HASTALIKLARI VE GÖGÜS
İlgilendiği Hastalıklar
 • Nefes Darlığı
 • Zatürre
 • Tüberküloz
 • Terapötik Bronkoskopi
 • Solunum Yolu Enfeksiyonları
Tedaviler
 • Ağır koah
 • Plevral sıvı aspirasyonu
 • Polisomnografi
 • Tiroid kan testleri
 • Tiroit peroksidaz antikor testi
Diplomalar ve Sertifikalar

Ali Metin Görgüner Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Metin Görgüner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ali Metin Görgüner Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Metin Görgüner kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Görgüner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Metin Görgüner için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Görgüner şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Metin Görgüner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Metin Görgüner Emsey Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ali Metin Görgüner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Metin Görgüner Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Ağır koah, Plevral sıvı aspirasyonu, Polisomnografi, Tiroid kan testleri, Tiroit peroksidaz antikor testi, Radyonükleer kemik taraması, Bronş lavajı, Transözofageal ekokardiyografi (töe), Tüberkülin deri testi(tdt), Meme kanseri genetik testi alanlarında hizmet veriyor ve Nefes Darlığı, Zatürre, Tüberküloz, Terapötik Bronkoskopi, Solunum Yolu Enfeksiyonları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ali Metin Görgüner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Metin Görgüner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Metin Görgüner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Görgüner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ali Metin Görgüner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Görgüner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.