Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zeynep Pınar Önen Hakkında

Zeynep Pınar Önen Kimdir?

Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Zeynep Pınar Önen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zeynep Pınar Önen Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sen..uz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Son derece mutevazı ,kibar , ilgili herzaman iletişime acık ,bılgısı ıle hastayı ıkna eden bir hekim...Hayran oldugumu ve guven duydugumu söylemek ısterım 03-04-2021

min..sizlar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Pınar hocam harika otesi bir doktor gerek bilgisi gerek hastalara verdigi deger bakımından sıradışı bir hekim ,hocamın başarılarının artarak devam etmesini dilerim... 04-05-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. Z Önen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Z Önen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zeynep Pınar Önen ile anlaşmalı?
Zeynep Pınar Önen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. Z Önen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Zeynep Pınar Önen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Z Önen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.