Doç. Dr. Zelal Erdemir, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç. Dr. Zelal Erdemir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Nefrolihtiazis, Demir Eksikliği, Kızamık

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

336 SOKAK NO 26 PK. 35260  Konak, İzmir
Özel Karataş Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Zelal Erdemir Kimdir?

Doç. Dr. Zelal Erdemir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Zelal Erdemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Zelal Erdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Zelal Erdemir kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. Z Erdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Zelal Erdemir için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Z Erdemir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Zelal Erdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Zelal Erdemir Özel Karataş Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Zelal Erdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Zelal Erdemir Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocuklarda astım, Çocukta gelişimi izleme, Büyüme takibi, Çocuklarda egzema, Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması alanlarında hizmet veriyor ve Nefrolihtiazis, Demir Eksikliği, Kızamık, İshal, Genetik Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Zelal Erdemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Zelal Erdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Zelal Erdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. Z Erdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Zelal Erdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. Z Erdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.