Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu

Psikiyatri - Bursa
5.0

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Duygu Durum Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları

5.0

“Cok anlayışlı ve isinde profesyonel bir doktordur.Bir yıl önce tedavi gördüm ve kendisinden çok memn...” Devamı

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp dokotru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı fakültede yapmış ve Psikiyatri Uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 

Fikriniz nedir hocam

Hocam merhaba benim topluma karşı kendini ifade edememe toplumdan kaçma içerden düşüncelerle yaşama somut şeylere gülememe uzun uzun muhabbet edememe gibi sorunlarım var insanları kıskanıyorum herşeyi herkezi kıskanıyorum bir ise girip çalışamıyorum yanlızlığa alistigim için bi turlu doğrulamıyorum öncesinde travma yaşadım ve güler yüzümü düşüncesiz mutlu insanlarla anlayış içersinde biriydim ben 23 yaşındayım ve kendimi çok ama çok yaşlı hissediyorum hep yarın olucakmış gibi yaşıyorum hırsımı a...

Daha Fazla
Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu tarafından cevaplandı

Yakınmalarınıza yardımcı olmak için önce bir psikiyatriste başvurmanızı öneririm. Sözünü ettiğiniz y... Cevabı görmek için tıkla.

15 Ekim 2018 tarihinde cevaplandı.

Alzheimer hastası

Yusuf Bey merhaba, Babam alzheimer hastası ve psikolojik olarak da tedaviye ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Aslında bir psikiyatri tedavisi görüyoruz ama doktorumuz sizi önerdi yaşı 53 olduğu için neden bu kadar yaşlı düşünebiliyor beyin diye araştırılmasını söyledi ve son zamanlar krizler geçirmeye başladı bundan mütevellit etrafa şiddet ve saldırmaya başladı bize bu konu ile ilgili bize yardımcı olabilir misiniz.

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu tarafından cevaplandı

Alzheimer hastalığında görülen davranış sorunları pek çok nedene bağlı ortaya çıkar. Muayenenin ardı... Cevabı görmek için tıkla.

10 Ekim 2018 tarihinde cevaplandı.

Doktora soru

Hocam merhaba yaklaşık 8 9 ay boyunca paxil 20 mg/2 kullandim fakat ilacı 1 aylık sürece yayarak azaltarak bıraktım. Birakirken bazı sıkıntılar yaşadım fakat geçmişti. Şimdi ilacı bırakalı 2 3 hafta oldu herhangi bi sıkıntı yoktu fakat bugün kısa süreli bir atak gibi bişey geçirdim ve bu da beni acaba yine mi diye endişelendirdi. Yani bu durumun böyle ara da olması normal midir kendimi kötü hissettiğim zamanlarda yarım doz dideral alsam sıkıntı olur mu ne önerirsiniz?

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu tarafından cevaplandı

Sözünü ettiğiniz ilaç, alındığında rahatlama sağlayan bir ilaç değildir. Aksine ilacı bırakıp sonra ... Cevabı görmek için tıkla.

27 Eylül 2017 tarihinde cevaplandı.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı 16069 Diğer/Bursa
Tedaviler
Kumar bağımlılığı tedavisi Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi Psikoterapi Psikiyatrik muayene Depresyon tedavisi Yetişkin terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Devamı
Doç. Dr. Yusuf SİVRİOĞLU
Cumhuriyet Mahallesi Yağmur Sokak Cadde224 Sitesi B Blok Daire 2 Nilüfer/Bursa
Tedaviler
Kumar bağımlılığı tedavisi Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi Psikoterapi Psikiyatrik muayene Depresyon tedavisi Yetişkin terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Devamı

İlgi Alanları

Çocuk - Ergen Psikolojisi Duygu Durum Bozuklukları Kişilik Bozuklukları Yaygın Anksiyete Kumar Bağımlılığı Psikoterapi Demans Obsesif Kompulsif Bozukluk Depresyon Panik Bozukluk Sosyal Fobi Ölüm Ve Yas Sinir Bozuklukları-Anksiyete Unipolar Depresyon
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Züm*** ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Cok anlayışlı ve isinde profesyonel bir doktordur.Bir yıl önce tedavi gördüm ve kendisinden çok memnun kaldım. Isinde ender insanlardan biridir.

FD
Fid*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Majör depresyon tanısı ile kendisine başvurdum şimdi çok iyiyim iyi ki varsınız hocam kapkaranlık dünyama ışık oldunuz siz de ışıkla kalın.Canan

YA
Yus*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

doktorumuzun cevabı doğru bir yaklaşımdı

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Yusuf Sivrioğlu Psikiyatri uzmanıdır. Çocuk - Ergen Psikolojisi, Duygu Durum Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Kumar bağımlılığı tedavisi, Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi, PsikoterapiKumar bağımlılığı tedavisi, Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi, Psikoterapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube