Doç. Dr. Yakup Canıtez, Bursa, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç. Dr. Yakup Canıtez

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Bursa

Besin (Gıda) Alerjisi, Periyodik Ateş Sendromu (PFAPA Sendromu, Tekrarlayan Ateş Sendromu), Böcek Alerjisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Odunluk Mh. Akademi Cad. Carrefour Avm yanı Bauhaus Avm bitişiğindeki Ebebek Mağazası üstü Zeno Center B Blok 1.kat Nilüfer/BURSA  Nilüfer, Bursa
Doçent Doktor Yakup Canıtez Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Alerji Bilim Dalı Görükle/Bursa  Nilüfer, Bursa
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Alerji Bilim Dalı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Yakup Canıtez Hakkında

Yakup Canıtez Kimdir?

Doç. Dr. Yakup Canıtez, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi Yakup Canıtez, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Yakup Canıtez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Yakup Canıtez kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. Y Canıtez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Yakup Canıtez için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Y Canıtez şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Yakup Canıtez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Yakup Canıtez Doçent Doktor Yakup Canıtez Muayenehanesi Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Alerji Bilim Dalı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Yakup Canıtez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Yakup Canıtez Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Apgar skoru, Besin yükleme testi, Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Çocuklarda allerjen immunoterapi, Solunum fonksiyon testleri, Çocuklarda astım, Subkütan immünoterapi, Çocuklarda egzema, Çocukluk çağı alerji hastalıklarının erken tanısı, Desensitizasyon alanlarında hizmet veriyor ve Besin (Gıda) Alerjisi, Periyodik Ateş Sendromu (PFAPA Sendromu, Tekrarlayan Ateş Sendromu), Böcek Alerjisi, Gıda Alerjisi, Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Yakup Canıtez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Yakup Canıtez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Yakup Canıtez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. Y Canıtez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Yakup Canıtez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Y Canıtez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.