Doç. Dr. Veysel Şal

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul

Jinekolojik Kanserler, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Robotik Cerrahi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Bahçelievler Mahallesi, Eski Londra Asf Cd No:227, 34180  Bahçelievler, İstanbul
Memorial Bahçelievler Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Veysel Şal Hakkında

Veysel Şal Kimdir?

Doç. Dr. Veysel ŞAL, 1978 yılında Malatya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2004 - 2009 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Ayrıca 2013 - 2016 yılları arasında yine Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi yan dal ihtisasını tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Çorlu 5. Kolordu Komutanlığı'nda, 2010 - 2013 yılları arasında Kelkit Devlet Hastanesi'nde, 2016 - 2018 yılları arasında İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hasta kabulü yapmış olan Doç. Dr. Veysel ŞAL'ın Ulusal ve Uluslararası dergilerde yayınlanmış 36 adet bilimsel yayın, Uluslararası kongrelerde sunulan 26 adet bildiri ve sözlü sunum, Ulusal kongrelerde sunulan 19 adet bildiri ve sözlü sunumu mevcuttur.

1 Adet kitap yazarlığı: Genital HPV (Siğil)

1 Adet kitap bölüm yazarlığı: Vulvar Kanserlerde Genel Tedavi ve çok sayıda kitap bölüm çevirisi yapmış olup, 

* Colposcopy and lower genital tract disorders workshop, Istanbul 2015 (uluslararası)

* Kolposkopi kursu, Antalya 2014 (ulusal)

* Minimal invaziv cerrahi kursu Antalya, 2014 (ulusal)

* Temel obstetrik ve jinekolojik ultrasonografi kursu, Antalya, 2008 (ulusal) gibi bir çok kurs programını başarıyla tamamlamış mesleki çalışmalarına ise, İstanbul Memorial Bahçelievler Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2010

Tecrübe: 11 yıl 8 ay

Deneyimler
 • Çorlu 5. Kolordu Komutanlığı
  01 2010 - 12 2010
 • Kelkit Devlet Hastanesi
  12 2010 - 01 2013
 • Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  01 2016 - 01 2018
 • Özel Memorial Bahçelievler Hastanesi
  01 2018 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Jinekolojik Kanserler
 • Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi
 • Robotik Cerrahi
 • Smear Testi
 • Genital Siğil (hpv)
Tedaviler
 • Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür)

Veysel Şal Değerlendirmeleri

Değerlendir
7 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

it..rsu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Veysel Hocam Herzaman dua Ediyorum Allahım Seni bizim karsimiza Çıkarttığı için önce Annemi Bize bağışladı şimdi Kaç senedir beklediğimiz çocuk için şimdi eşim hamile ve 2 Aylık hocam Allah Senden Razı olsun Doktordan öte Sevgiler Hocam 02-05-2021

em..ir
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlgisiz hekimler yüzünden 10 sene boyunca maddi manevi mücadele ettiğim hastalığımla ilgili doğru tedavi haritasını daha ilk muayenede çizdi. Üşenmeden tüm detayları, tüm süreçleri anlattı. İşini o kadar çok seviyor ki (Ve bence insanları da) ne zaman gitsem heyecan içinde. Hem hiperaktif, hem de sizinle en ufak detaya kadar ilgileniyor. Para için çalıştığını sanmıyorum. Eminim birçok yardıma ihtiyacı olana da el uzatmıştır. Önce insanlığı, sonra hekimliği... Tek kelime ile kusursuz biri. Keşke onun gibilerin sayısı fazla olsa. 02-05-2021

yem..ber
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kuzenim sayesinde tanıdığım mükemmel bir doktor.Uzmanlığı bilgisi elinin hafifliği alanında nice profesörlere şapka çıkartacak tecrübesi ve herşeyden önce insanlığı pozitif enerjisi mükemmel. Gerçekten karşı karşıya geldiğinizde evet bu insana kendimi ve en yakınlarımı gönül rahatlığıyla emanet edebilirim diyebileceğiniz bir güven hissediyorsunuz. iyiki yollarımız kesişmiş iyiki ameliyatımı yaptınız ilk defa ağrım sızım olmadı ellerinizde sihir var bence Allahım eksikliğinizi hissettirmesin hocam iyiki varsınız .Meryem Berber.. 06-01-2021

ın..kaç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mesleğini seven hastalarla yakından ilgilenen çok değerli bir doktor. Allah yolunu açık etsin. 28-02-2019

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ilgili ve cana yakın bir doktor. Rahim ağzı kanseri konusunda sorgusuz gidebileceğiniz bir hekim. Herşey için teşekkür ederiz! 01-09-2018

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Allah sizden razı olsun hocam. Harika bi insansınız. 20-04-2018

ike..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaptığınız ameliyatla annemi sağlığına kavuşturdunuz. Ameliyat sonrası ilgilendiniz hiç sıkılmadan her soruya cevap verdiniz. Böyle doktorlar gerçekten zor bulunuyor. Hersey için teşekkür ediyoruz iyi ki varsınız. 11-10-2017

7 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Veysel Şal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Veysel Şal kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. V Şal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Veysel Şal için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. V Şal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Veysel Şal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Veysel Şal Memorial Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Veysel Şal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Veysel Şal Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanıdır. Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür) alanlarında hizmet veriyor ve Jinekolojik Kanserler, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Robotik Cerrahi, Smear Testi, Genital Siğil (hpv) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Veysel Şal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Veysel Şal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Veysel Şal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. V Şal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Veysel Şal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. V Şal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.