Doktorun Adresi

Çiftlikköy, Mersin Ünv., 33110 Yenişehir/Mersin  Mersin
Mersin Ün. Tıp Fak.h

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ufuk Adıgüzel Hakkında

Ufuk Adıgüzel Kimdir?

Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ufuk Adıgüzel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 18.02.2000)

Ufuk Adıgüzel Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an faruk..ur

kişilik olrak...hastaya yaklaşımı bilgisi ve mahareti ile son derece müthiş insan akademik kariyeri şu an prof olan hocama hayatının her safhasında sağlık mutluluk ve başarılar temeni ediyorum osman faruk timur 26-06-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. U Adıgüzel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. U Adıgüzel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ufuk Adıgüzel ile anlaşmalı?
Ufuk Adıgüzel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel Mersin Ün. Tıp Fak.h bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. U Adıgüzel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ufuk Adıgüzel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. U Adıgüzel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.