Doç. Dr. Serdar Kaçar, İzmir, Genel Cerrahi

Doç. Dr. Serdar Kaçar

Genel Cerrahi - İzmir

Tüp mide, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Reflü - Gastrit

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Yalı Mah. 6523 Sk. Park Yaşam Merkezi No:32/B **** D:202 Mavişehir  Karşıyaka, İzmir
Doç. Dr. Serdar Kaçar Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Serdar Kaçar Hakkında

Serdar Kaçar Kimdir?

Doç. Dr. Serdar KAÇAR, tıp eğitimini 1985-1992 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1992-1996 yılları arasında SSK Tepecik Hastanesi’nde yapmış ve Genel Cerrahi uzmanı olmuştur. Uzmanlığı sonrasında 1996- 2006 yılları arasında aynı hastanede Organ Nakli Cerrahı olarak görevine devam etmiştir.

2002-2003 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Karaciğer Nakli Eğitimi almış olan Doç. Dr. Serdar KAÇAR, 2005-2008 yılları arasında İzmir Özel Kent Hastanesi’nde görev yapmış ve 2008 yılında İstanbul’a gelerek, 2010 yılına kadar İstanbul Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermiştir.

2010-2012 yılları arasında ise İstanbul Göztepe Medicalpark Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Böbrek Nakli Merkezi Başkanı olarak, 2013 yılında Kayseri Tekden Hastanesi’nde Genel Cerrahi Bölüm Başkanı olarak idari görev sürdürmüş olan Doç. Dr. Serdar KAÇAR, 2013 yılından beri İzmir Özel Gazi Hastanesi’nde Genel Cerrah olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.  

İleri laparoskopik cerrahi, hepatobiliyer cerrahi ve organ naklidir. İntra-abdominal girişimlerde deneyim sahibi olan Doç. Dr. Serdar KAÇAR, 1999 yılında laparoskopik transhiatal total özefajektomi ve 2000 yılında laparoskopik donor nefrektomisini Türkiye'de ilk kez gerçekleştir hekimdir.

Doç. Dr. Serdar KAÇAR'ın, 1000’den fazla onkolojik cerrahi uygulaması gerçekleştirmiş, hastaların neoadjuvan ve adjuvant tedavilerini ve takibini yapmıştır. Ayrıca 2000’e yakın böbrek nakli yapmış ve bu hastalarını takip etmiş olup pankreas ve ince bağırsak nakli konusunda tecrübe sahibidir. 

Tüm bunların yanı sıra çok sayıda "Organ Bağışı Bilgilendirme Projesi"nde koordinatörlük yapmış olan Doç. Dr. Serdar KAÇAR, internet, tv ve sosyal medyada sağlık ile alakalı uygulamaları yakından takip etmekte olup bobreknakli.tv’yi kurmuş ve halen yöneticiliğini yapmaktadır. 

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • IZMIR TEPECIK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Fransızca
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tüp mide
 • Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları
 • Reflü - Gastrit
 • Mide Botoksu
Tedaviler
 • Sleeve gastrektomi (tüp mide) ameliyatı
 • Tüp mide ameliyatı
 • Tüp Mide Revizyon
 • Mide küçültme
 • Mide kelepçesi
Ödüller
 • SSK Genel Müdürlüğü Teşekkür Belgesi SSK Hastaneleri içinde ilk böbrek nakli ameliyatı (01.01.1997)
 • ONKKD Transplantasyon 2002 Kongresi, Adana, Genç Araştırmacı Ödülü, (01.01.2002)
 • SSK Genel Müdürlüğü Takdirname; Türkiye’de ilk ince barsak nakli ameliyatı (01.01.2003)
 • Dünya Nefroloji Kongresi Berlin, Genç Araştırmacı ödülü (01.01.2003)

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..ır
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaklaşık 12 yıl önce kent hst de çok önemli bir peritonit ameliyatı oldum ameliyatimi serdar bey gerçekleştirdi. O gunden bu yana çok iyiyim şu an yasiyorsam belkide onu sayesinde dır. Kendisine sevgi ve selamlarımı iletiyorum. İzmir -bergama dan. 11-12-2019

ma..

Beni bıktırmış olan reflü ataklarımdan Serdar hocanın sayesinde kurtuldum. Çok uzun süredir hiçbir şikayetim yok ve tedavi esnasında öncesinde ve sonrasında çok ilgiliydi çok teşekkür ederim 12-10-2017

al..

2 sene önce Serdar beyin tedavisi sayesinde yıllardır veremediğim kiloları sonunda verdim. Aşırı kilolarımdan kurtuldum.İlginiz alakanız ve verdiğiniz tavsiyeler için çok teşekkürler iyi ki varsınız 23-01-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Serdar Kaçar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Karaciğer kist

  Merhaba hocam. babamın karacigerinde kistler var.raporu şöyle: kc de tüm segmentlerde en büyüğü segment 8 süperiorunda olmak üzere 63 mm ye varan multipl kistik lezyonlar izlenmistir. 63 mm olan kistik hafif septasyonlari izlenmektedir. intrahepatik ve ekstrahepatik vasküler yapılar doğal görünümde... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Serdar Kaçar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tıroid nodul izlendi

  Merhaba.21 yasında oğlum ultrason snucu tiroid bezi boyutları normaidir.sol lop inferıorda 4mm çaplı nodul izlenmiştir diğer alanlar her iki lob parankimi homojendir serbestt3 3.79 serbest t4 1.28 tsh3.95 .ilginize teşekkür ederim hocam bende 12 yıl once sağ lobda 6mm capında düzensiz nodul amali... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Serdar Kaçar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.