Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş

Genel Cerrahi - Ankara

Meme Kanseri Cerrahisi, Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Randevu Al 0 (850) 811 88 87

Doktorun Adresi

Beştepe, Yaşam Cd. No:5  Çankaya, Ankara
TOBB ETU HOSPITAL HASTANESİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Salih Erpulat Öziş Hakkında

Salih Erpulat Öziş Kimdir?

Doç.Dr. Salih Erpulat Öziş, 15 Şubat 1973 tarihinde Trabzon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almiştir.İhtisasını ise,Ankara Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Bilim Dalını tamamlayarak Genel Cerrahi uzmanı olmuştur.

Mart 2004 - Ocak 2005 yılları arasında Özel Keçiören Hastanesi'nde, Şubat 2005 – Şubat 2006 yılları arasında Askerlik görevi Tbp. Atğm. (Yedek Subay) Genel Cerrahi Uzmanı Sarıkamış Asker Hastanesi'nde, Şubat 2006 – Mayıs 2007 yılları arasında Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Mayıs 2007 – Nisan 2015 yılları arasında Öğretim üyesi – Yardımcı doçent doktor Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Nisan 2015 – Kasım 2016 yılları arasında Öğretim üyesi – Doçent doktor Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Eylül 2007 – Mayıs 2009 yılları arasında Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi'nde, Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmış olup,mesleki çalışmalarına Aralık 2016 – Halen Öğretim üyesi – Doçent doktor olarak Tobb Etu Hospital Hastanesi'nde devam etmektedir.

Doç.Dr. Salih Erpulat Öziş, Türk Cerrahi Derneği Ankara Cerrahi Derneği Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği Ankara Meme Hastalıkları Derneği Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği Türk Tabipler Birliği (Ankara Tabip Odası) üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02 2006

Tecrübe: 15 yıl 5 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
Deneyimler
 • Tobb Etü Hastanesi
  12 2016 - Şu Anda
 • Özel Koru Ankara Hastanesi
  02 2016 - 09 2016
 • Çağ Hastanesi
  12 2013 - 05 2015
 • Ufuk Üni.tıp Fakültesi Hastane
  02 2006 - 12 2016
İlgilendiği Hastalıklar
 • Meme Kanseri Cerrahisi
 • Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Meme Hastalıkları
 • Mide Lenfoma
Tedaviler
 • Acil Cerrahi
 • Laparoskopik fıtık tedavisi
 • Onkoplastik meme cerrahisi
 • Stapler hemoroidopeksi
 • Reflü cerrahisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 88 87

Salih Erpulat Öziş Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nep..raman
Zamanlama
İlgi
Ortam

İki yıl önce kasık fıtığı ameliyatı oldum. Kendisi en başından sonuna kadar ve hatta sonrasında da her zaman ilgili, anlayışlı, sabırlı ve çok titiz davrandı. Sporcuyum ve aktif spor hayatıma sayesinde geri dönebildim. Eskisinden çok daha sağlıklıyım üstelik. Binlerce kez teşekkür ederim. Bana özgürlüğümü yeniden verdi. 06-02-2020

da..ler
Zamanlama
İlgi
Ortam

Aralık 2016’da ameliyatımı yapmıştı. Ameliyat öncesi süreci gerekli bilgilendirmelerle çok iyi yönetti. Güven verdi. Ameliyat başarılı sonuçlandı. Sonrasındaki kontrollerimi gerçekleştirdi ve gerçekleştirmekte. Net ve anlaşılır bilgi veren, süreci etkin izleyen ve yürüten güvenilir çok iyi bir doktor. 21-12-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
hat..�lak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Samimiyeti ve tecrübesi ile operasyonum ve sonrasında ki sureç boyunca yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. 08-12-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
kan..�ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastasını sahiplenen, işine hakim, güleryüzlü, hastasının sağlığını ön planda tutan, tanıdığım en iyi doktorlardan birisidir 07-12-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
gül ..an

Söylenecek söz yok allah senden binlerce kez razı olsun dört dörtlük bi insan iyiki sizin gibi doktor tanimisiz 24-11-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 88 87

Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş TOBB ETU HOSPITAL HASTANESİ Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş Genel Cerrahi, uzmanıdır. Acil Cerrahi, Laparoskopik fıtık tedavisi, Onkoplastik meme cerrahisi, Stapler hemoroidopeksi, Reflü cerrahisi, Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Kolesistektomi, Meme Hastalıkları Tanı Ve Tedavisi, Mastektomi (Meme alma operasyonu), Mastektomi (Meme alma operasyonu) alanlarında hizmet veriyor ve Meme Kanseri Cerrahisi, Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Meme Hastalıkları, Mide Lenfoma hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Salih Erpulat Öziş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.