Doç. Dr. Salih Boğa

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis), Polip (Mide, Bağırsak), Portal Hipertansiyon

Randevu Al 0 (544) 408 45 45

Doktorun Adresi

Bahçelievler Mh. Adnan Kahveci Blv. No:227  Bahçelievler, İstanbul
Memorial Bahçelievler Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Salih Boğa Hakkında

Salih Boğa Kimdir?

Doç. Dr. Salih Boğa, ilk orta ve lise eğitimini doğum yeri olan İskenderun’da tamamlamıştır. İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce Tıp) bölümünde tıp eğitimine başlamış ve 2004 yılında başarıyla mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. İç Hastalıkları ihtisasını 2004-2010 yılları arasında Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde yapan Dr. Boğa, bu üniversiteden İç Hastalıkları Uzmanı ünvanı alarak ayrıldıktan sonra girdiği yan dal uzmanlık sınavında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği’nde yan dal ihtisası yapmaya hak kazanmıştır. 2010-2014 yılları arasında yaptığı ikinci ihtisas ile Gastroenteroloji Uzmanı olan Dr. Boğa, bu zaman diliminde yaptığı çalışmalar ile Amerika Birleşik Devletleri’nin en saygın üniversitelerinden olan Yale Üniversitesi’nden kabul almıştır. 2014-2016 yılları arasında ABD’de Gastroenteroloji alanında araştırma görevlisi olarak çalışan Dr. Boğa, kendi alanında prestijli tıp dergilerinde yayımlanan başarılı çalışmalara imza attıktan sonra yurda dönmüş ve Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği’nde mecburi hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiştir. 2018 yılında Gastroenteroloji Doçenti olan Doç. Dr. Boğa bu tarihten itibaren Memorial Bahçelievler Hastanesi’nde çalışmaya başlamıştır. Yurt içi ve yurt dışı dergilerde basılmış, kongrelerde yayınlanmış 100’ün üstünde makalesi bulunan Doç. Dr. Boğa, Memorial Bahçelievler Hastanesi bünyesinde kurulan Türkiye’nin ilk ve en donanımlı İleri Endoskopi Merkezi’nde hastalarını görmekte ve özellikle mide bağırsak hastalıkları ve obezitenin endoskopik tedavisi konuları ile ilgilenmektedir.

Mesleki çalışmalarına Memorial Bahçelievler Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10 2004

Tecrübe: 16 yıl 11 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
Deneyimler
 • İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  08 2015 - Şu Anda
 • Sıvas Numune Hastanesı
  07 2015 - 08 2015
 • Iğdir Devlet Hastanesı
  07 2014 - 08 2014
 • İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  09 2010 - 07 2014
 • Ağri Devlet Hastanesı
  07 2010 - 09 2010
İlgilendiği Hastalıklar
 • Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis)
 • Polip (Mide, Bağırsak)
 • Portal Hipertansiyon
 • Primer Biliyer Siroz
 • Primer Sklerozan Kolanjit
Tedaviler
 • Karaciğer fonksiyon testleri
 • Polipektomi
 • Özofajial ph metri
 • Özofajial manometri
 • Özofagus varisleri tedavisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (544) 408 45 45

Salih Boğa Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

riye ..�LAM
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mide ve Kilo şikayetlerim yüzünden Salih Bey'e başvurdun gerçekten çok ilgilendi , geniş kapsamlı muayene etti beni hala tedavi sürecindeyim kendisine buradan teşekkür etmek istedim. 04-08-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 26-04-2021

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Salih Boğa tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Salih Boğa ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Salih Boğa ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (544) 408 45 45

Doç. Dr. Salih Boğa için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Salih Boğa için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Salih Boğa için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Salih Boğa nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Salih Boğa Memorial Bahçelievler Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Salih Boğa hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Salih Boğa Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Karaciğer fonksiyon testleri, Polipektomi, Özofajial ph metri, Özofajial manometri, Özofagus varisleri tedavisi, Özofagus varis kanamasında injeksiyon skleroterapisi, Özofagoskopi, Özofagogastroduodenoskopi, Mide - Bağırsak Hastalıkları ve Tedavisi, Kolonoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis), Polip (Mide, Bağırsak), Portal Hipertansiyon, Primer Biliyer Siroz, Primer Sklerozan Kolanjit hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Salih Boğa için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Salih Boğa muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Salih Boğa muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Salih Boğa hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Salih Boğa hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.