Doç. Dr. Saffet Örs, Kayseri, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doç. Dr. Saffet Örs

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Kayseri

Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Seyit Gazi Mah. Seyyid Burhanettin Blv. No: 51 - A  Melikgazi, Kayseri
SO-EP Estetik Güzellik ve Lazer Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Saffet Örs Kimdir?

Op. Dr. Saffet ÖRS, lise öğrenimini 1989 yılında Gaziantep 19 Mayıs Lisesi'nde bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2001 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında birçok farklı kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Saffet ÖRS, mesleki çalışmalarına kendi kliniği olan SO-EP Estetik Güzellik ve Lazer Merkezi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, ISAPS (International Aesthetic and Plastic Surgery Society), Estetik Plastik Cerrahi Derneği ve Türk Tabipler Birliği üyesi olup yurtiçi ve yurtdışında gerçekleşen pek çok eğitim, konferans ve kongreye katılmıştır. 

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..

Kayseri'deki en iyi saç ekim uzmanı kesinlikle. Böyle bir yerde böyle bir doktor olduğu için çok şanslıyız. 3 sene önce saç ekimi yaptırmıştım ve sonuçtan çok memnun kalmıştım. Alanında çok iyi birisi. Bir kez daha teşekkürler. 11-12-2017

Doç. Dr. Saffet ÖRS

- 30.12.2017

Rafet bey teşekkür ederiz

in..

Uzun araştırmalar sonucu bulduğum ve burun estetiği yaptırdığım kaliteli doktor. İşini çok iyi yapan bir doktor, kadrosu da aynı şekilde. Çok ilgililer. Her şey için teşekkür ederim. 02-03-2016

Doç. Dr. Saffet ÖRS

- 30.12.2017

Metin bey teşekkür ederiz

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Saffet Örs tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.