Doç. Dr. Raziye Canan Vergin, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. R Vergin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. R Vergin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Raziye Canan Vergin ile anlaşmalı?

Raziye Canan Vergin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin T.c. Sağ.bak.izmir Güney Bölg. Hast.birl.sağlık Bilimleri Üni.dr.behçet Uz Çocuk Hast. Ve Cer. Eğt.a bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Hematolojisi uzmanıdır.

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Raziye Canan Vergin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. R Vergin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Raziye Canan Vergin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. R Vergin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.