Doç. Dr. Özlem Usalan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Üniversite Blv., 27310 Yamaçtepe/Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gaziantep Üniversite

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özlem Usalan Hakkında

Özlem Usalan Kimdir?

Doç. Dr. Özlem Usalan, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Nefroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Nefroloji Özlem Usalan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özlem Usalan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a Betül..cı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Rabbim siZi başımızdan eksik etmesin güzel doktorumuz bizim bugüne kadar gördüğüm en temiz kalpli melek doktorumuz nefroloji de 1 numaradir. Kendisi bizi üzmedi hiç Rabbim de sizi üzmesin hocam hiç duamdasın hep 28-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Özlem Usalan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Özlem Usalan kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. � Usalan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Özlem Usalan için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. � Usalan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özlem Usalan ile anlaşmalı?
Özlem Usalan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Özlem Usalan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Özlem Usalan Gaziantep Üniversite bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Özlem Usalan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Özlem Usalan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır.

Doç. Dr. Özlem Usalan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Özlem Usalan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Özlem Usalan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. � Usalan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Özlem Usalan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. � Usalan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.