Doç. Dr. Özgür Uğurlu, Ankara, Üroloji

Doç. Dr. Özgür Uğurlu

Üroloji - Ankara

Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Büklüm Sokağı No:4, Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Özgür Uğurlu Hakkında

Özgür Uğurlu Kimdir?

Doç. Dr. Özgür UĞURLU, 12 Aralık 1972 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Liseyi 1989 yılında Ankara Deneme Lisesi'nde bitirmiştir. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamış, 1995 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998-2002 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Üroloji Kliniği'nde yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur.

2002-2010 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Üroloji Kliniği'nde Üroloji Uzmanı olarak görev yapan Dr. UĞURLU, 2010 yılında Doçent Doktor unvanını almıştır. Aynı dönemde 2008 yılında Department of Urology, SLK - Kliniken Heilbronn, University of Heidelberg'da klinik fellow olarak çalışmalar yapmıştır.

2011-2012 yılları arasında Özel Universal Diyarbakır Hastanesi'nde Üroloji Doçenti olarak görev yapmış olan Doç. Dr. Özgür UĞURLU, 2012 yılından beri Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Türk Üroloji Derneği, Ürolojik Cerrahi Derneği, Türk Üroonkoloji Derneği, Ankara Ürologlar Derneği ve European Association of Urology gibi birçok mesleki kuruluşa üye olan Doç. Dr. Özgür UĞURLU,  iyi derecede İngilizce bilmekte olup, kendisine ait uluslararası hakemli dergilerde yayımlanmış 25 adet, ulusal hakemli dergilerde yayımlanmış 17 adet makalesi ve uluslararası bilimsel toplantılarda sunulmuş 9 adet, ulusal bilimsel toplantılarda sunulmuş 32 adet bildirisi bulunmaktadır.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

al..kberk

Değerli hocam, geçtiğimiz hafta başarıyla gerçekleştirdiğiniz ameliyatımdan ötürü size çok teşekkür ediyorum. Hastanede yattığım sürece ilgi ve alakanızı eksik etmediniz. Sizin nezdinizde Akay Hastanesi Üroloji Katında çalışan asistan doktorunuz ve güleryüz ve özveriyle çalışan sorumlu hemşirelere çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız... Zühal Gökberk 20-09-2020

..

İlgi bakımından 2/5 zaman ve ortam olarak değerlendirirsek 5/5. Doktorluk kutsal meslek, sonsuz saygım var umarım bu stresli yaşamda daha özverili olabilecek haklara ulaştırılırlar. 05-02-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Özgür Uğurlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Özgür Uğurlu kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. � Uğurlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Özgür Uğurlu için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. � Uğurlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Özgür Uğurlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Özgür Uğurlu Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Özgür Uğurlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Özgür Uğurlu Üroloji, uzmanıdır. Kan elektrolit testi, Abdominal ultrasonografi, Keratinin kan testi, Lazerle prostat cerrahisi, Erkeklerde cinsel isteksizlik, Perkütan böbrek cerrahisi, İdrar yolu darlıkları, İntravenöz pyelografi ( ivp ), Böbrek taşı cerrahisi, Böbrek tümörü tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu, Idrar Yolları Iltihabı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Özgür Uğurlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Özgür Uğurlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Özgür Uğurlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. � Uğurlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Özgür Uğurlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. � Uğurlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.