Doç. Dr. Özgür Uğurlu

Üroloji - Ankara
4.8

Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

4.8

“Değerli hocam, geçtiğimiz hafta başarıyla gerçekleştirdiğiniz ameliyatımdan ötürü size çok teşekkür ...” Devamı

Doç. Dr. Özgür Uğurlu

Doç. Dr. Özgür UĞURLU, 12 Aralık 1972 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Liseyi 1989 yılında Ankara Deneme Lisesi'nde bitirmiştir. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamış, 1995 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998-2002 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Üroloji Kliniği'nde yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur.

2002-2010 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Üroloji Kliniği'nde Üroloji Uzmanı olarak görev yapan Dr. UĞURLU, 2010 yılında Doçent Doktor unvanını almıştır. Aynı dönemde 2008 yılında Department of Urology, SLK - Kliniken Heilbronn, University of Heidelberg'da klinik fellow olarak çalışmalar yapmıştır.

2011-2012 yılları arasında Özel Universal Diyarbakır Hastanesi'nde Üroloji Doçenti olarak görev yapmış olan Doç. Dr. Özgür UĞURLU, 2012 yılından beri Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Türk Üroloji Derneği, Ürolojik Cerrahi Derneği, Türk Üroonkoloji Derneği, Ankara Ürologlar Derneği ve European Association of Urology gibi birçok mesleki kuruluşa üye olan Doç. Dr. Özgür UĞURLU,  iyi derecede İngilizce bilmekte olup, kendisine ait uluslararası hakemli dergilerde yayımlanmış 25 adet, ulusal hakemli dergilerde yayımlanmış 17 adet makalesi ve uluslararası bilimsel toplantılarda sunulmuş 9 adet, ulusal bilimsel toplantılarda sunulmuş 32 adet bildirisi bulunmaktadır.

Korumasiz iliski

Merhabalar hocam 1 hafta once genelevde korunmasiz iliskiye girdim bir haftadir vucudumun cesitli yerlerinde kizariklar var hastalik bulasmis olabilirmi hocam cok kotuyum

Doç. Dr. Özgür Uğurlu

Doç. Dr. Özgür Uğurlu tarafından cevaplandı

Cemal bey geçmiş olsun. Size önerim en kısa sürede bir Deri ve Zührevi Hastalıklar uzmanına başvurma... Cevabı görmek için tıkla.

21 Mayıs 2016 tarihinde cevaplandı.

idrar tahlili

Merhaba hocam, 27 yaşında bayanım idrar tahlili yaptırmıştım sonucu değerlendirebilir misiniz? ERITROSIT= 5/HPF SAHADA LÖKOSIT= 21/HPF SAHADA SQUAMÖZ EPİTEL= 10/HPF SAHADA LÖKOSİT ESTERAZ= +++ ERİROSIT (HB)= ESER PH= 6,0 MAYA= YER YER Diğer sonuçlarım negatif ve normal yazıyor hocam.

Doç. Dr. Özgür Uğurlu

Doç. Dr. Özgür Uğurlu tarafından cevaplandı

Zeynep Hanım öncelikle geçmiş olsun. Tam idrar tahlilinizde lökosit dediğimiz iltihap ve eritrosit d... Cevabı görmek için tıkla.

21 Mayıs 2016 tarihinde cevaplandı.

Psikolojik empotans

Slm. penis vakum pompasini kullanmak zararlimidir tsk.

Doç. Dr. Özgür Uğurlu

Doç. Dr. Özgür Uğurlu tarafından cevaplandı

Murat Bey öncelikle geçmiş olsun. Erektil Disfonksiyon dediğimiz sertleşme problemlerinde penis vaku... Cevabı görmek için tıkla.

21 Mayıs 2016 tarihinde cevaplandı.

Büklüm Sokağı No:4, Kavaklıdere Keçiören/Ankara
Hizmetler
Böbrek taşı cerrahisi Böbrek tümörü tedavisi Böbrek ultrasonu İdrar kaçırma ameliyatları İdrar kaçırma tedavileri Devamı

İlgi Alanları

Üriner Tıkanıklık Vezikoüretral Reflü Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu) Prostat Infeksiyonu Idrar Yolları Iltihabı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.8

Zamanlama

4.3

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ZG
Zuh*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Değerli hocam, geçtiğimiz hafta başarıyla gerçekleştirdiğiniz ameliyatımdan ötürü size çok teşekkür ediyorum. Hastanede yattığım sürece ilgi ve alakanızı eksik etmediniz. Sizin nezdinizde Akay Hastanesi Üroloji Katında çalışan asistan doktorunuz ve güleryüz ve özveriyle çalışan sorumlu hemşirelere çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız... Zühal Gökberk

CK
Cey K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İlgi bakımından 2/5 zaman ve ortam olarak değerlendirirsek 5/5. Doktorluk kutsal meslek, sonsuz saygım var umarım bu stresli yaşamda daha özverili olabilecek haklara ulaştırılırlar.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Özgür Uğurlu ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Özgür Uğurlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Özgür Uğurlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Özgür Uğurlu Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Özgür Uğurlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Özgür Uğurlu Üroloji uzmanıdır. Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu) alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek taşı cerrahisi, Böbrek tümörü tedavisi, Böbrek ultrasonu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube