Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü, İstanbul, Dermatoloji

Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü

Dermatoloji - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Haseki Sultan, Haseki Eğitim ve Araştırma Hst., 34096 Fatih/İstanbul  İstanbul
İstanbul Okmeydanı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

zer..un

Hocam çok iyi bir Doktor ben bir ürtiker hastasıyım 1 yıl buyunca tedavi yaptı mesleğini çok seviyor hastalarla çok ilgileniyor halen Malatya'da tedavime devam ediyorum ismim abuzer Altun 16-05-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. � Kocatürk Göncü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. � Kocatürk Göncü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgür Emek Kocatürk Göncü ile anlaşmalı?
Özgür Emek Kocatürk Göncü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü İstanbul Okmeydanı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü Dermatoloji, uzmanıdır.

Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. � Kocatürk Göncü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Özgür Emek Kocatürk Göncü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. � Kocatürk Göncü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.