Doç. Dr. Nermin Köşüş

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Ankara
5.0

Gebelik Takibi, Pelvik Inflamatuar Hastalık (PID), Rahim sarkması (vajinal prolapsus)

“Canım Nermin hocam güler yüzlülüğü sıcak kanlılığı ile herşeyiyle gititğinizde memnun kalabileceğini...” Devamı

Doç. Dr. Nermin Köşüş

Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, 1 Nisan 1973 tarihinde Trabzon Akçaabat’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Türkiye'nin çeşitli illerinde tamamlamasının ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamış ve 1997 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1997-2002 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Mecburi hizmet yükümlülüğünü Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi’nde yerine getirmiş olan Doç. Dr. Nermin KÖŞÜŞ, hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği ile ameliyathanesinin kurulmasında aktif görev almıştır. Mecburi hizmeti sonrasında Malatya ve Şanlıurfa’da pek çok hastanede görev yapmıştır. Aynı süre zarfında laparoskopi ve histeroskopi (kapalı ameliyat) yurtdışı sertifikasyon programını tamamlamıştır.

2011 yılında Yardımcı Doçent, 2013 yılında ise Doçent kadrosunu almaya hak kazanmıştır. Yine bu dönemde Sağlık Bakanlığı Yardımcı Üreme Teknikleri (Tüp bebek) Sertifikasyon eğitimini de tamamlamıştır. Evli ve 2 çocuk annesi olan Doç. Dr. Nermin KÖŞÜŞ, Ankara'da Kadın Doğum Uzmanı olarak özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir. Yurt içi ve yurt dışı dergilerde basılmış, kongrelerde yayınlanmış 100’ün üstünde makalesi mevcuttur. Gebelik takibi yanında özellikle laparoskopik - histeroskopik cerrahi, jinekolojik işlemler ve tüp bebek konularıyla ilgilenmektedir.

Doç. Dr. Nermin Köşüş Muayenehanesi
Ankara Ticaret Merkezi B Blok Kızılırmak Mah. 1450 . Sok. No: 1/4 Çukurambar Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Over torsiyonu cerrahisi Şeker yüklemesi Yumurtalık kistleri Vbac (sezaryen sonrası vajinal doğum) Vakum kürtaj Devamı
İmkanlar
Wi-fi İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç.Dr. Nermin KÖŞÜŞ, 1 Nisan 1973 tarihinde Trabzon Akçaabat’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Türkiye'nin çeşitli illerinde tamamlamasının ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamış ve 1997 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1997-2002 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ekibim

Aydın Köşüş

Esra Sezgin Demir

İlgi Alanları

Gebelik Takibi Pelvik Inflamatuar Hastalık (PID) Rahim sarkması (vajinal prolapsus) Yumurtalık Kisti ve tümörleri Rahim Urları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 18 39

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
BB
Bur*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Jinekolojik muayene
Doç. Dr. Nermin Köşüş Muayenehanesi

Canım Nermin hocam güler yüzlülüğü sıcak kanlılığı ile herşeyiyle gititğinizde memnun kalabileceğiniz bir klinik doktor ve çalışanlar ben Nermin hocamdan önce bir sürü doktor gezip en son onda histereskopi polip ameliyatı oldum korkularıma kaygılarıma üzüntülerime yaklaşımı sakinleştirmesi bilgi ve tecrübesiyle her şeyi aşamalı ve detaylı bir şekilde aktarması tedavi sürecini yönetmesi herşeyi ile mükemmeldi ne zaman istesem hem esra hanıma hem Nermin hocama bir telefon ile direk iletişim kurabildim 9 aydır yaşadığım sıkıntıları tek tek beraber çözdük ve çok güzel yönlendirmeler yaparak yardımcı oldu ve aştık gözünüz kapalı gidip muayene ve tedavi olabileceğiniz kendinizi emanet edebileceğiniz bir klinik herşey için çok teşekkür ederim Allah iyiki sizi benim karşıma çıkarmış memnumiyetimi ne kadar yazsam açıklasam az gelir

EB
E B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Nermin hocam harika bir doktor aklınızda hiç bir soru işareti bırakmıyor her şeyi her konuda en ince ayrıntısına kadar tek tek anlatıyor bundan sonraki doktorum sizsiniz Iyiki sizi tanıdım Iyi ki karşıma çıktınız her şey için teşekkür ederim

DT
Dil*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ailemizin doktoru nermin hanım ilk çocuğumun gebelik sürecini doğumunu gerçekleştirdi şimdi 7 yıl sonra tereddütsüz nermin hanıma geldim iyiki yollarımız keşişmiş diyorum iyiki varsınız ilginiz alakanız ve sevginiz için çok teşekkür ediyorum

ŞÜ
Şeh*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sıkıntılı sonlanan iki gebelikten sonra tesadüfen internet üzerinden bulmuştuk Nermin hanımı ve bir çok doktor tecrübemizden sonra ilk görüşmemişde çok memnun ayrılmıştık yanından, 3 sene sonra tekrar gebe kaldığımı öğrenince hiç tereddüt etmeden tekrar Nermin hanıma gittik biraz sıkıntılı bir gebelik sürecimiz vardı ama çok şükür yavrumuzu sağlıkla kucağımıza aldık biraz hızlı geldi kızımız ama doktorumuz da bir o kadar hızlıydı ve çok güzel bir doğum gerçekleştirdik. Özellikle riskli gebelik için çok çok iyi bir doktor. Her zaman gülen yüzü ve samimiyeti için tekrar teşekkürler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EG
Eşr*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ailemizin doktoru Nermin hanım, Kendisinden Allah razı olsun,

NT
Nev*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kadın doğum ile ilgili sıkıntılardan dolayı Dr Nermin hanıma gittim. Rahatsızlığımdan dolayı oldukça stresliydim. Benimle ilgilenmesi, doğru teşhis ve tedavi uygulaması, güler yüzü ve sıcaklığı kendimi daha rahat ve güvende hissetmemi sağladı. Uyguladığı tedavi sayesinde sorunlarımdan kurtuldum. Çok memnun kaldım. Ayrıca ortamın nezih ve temiz oluşu, güler yüzlü çalışanları ile çok başarılı bir yer. Herkese tavsiye ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ÖU
Öme*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eşimin doğum takibini Nermin hocamız gerçekleştirdi. Doğum süreci boyunca tüm ilgisi ve tecrübesiyle yanımızda oldu. Her sorumuza saate bakmaksızın yanıt verdi ve ilgilendi. Sürecin sonunda çok güzel başarılı bir doğum geçirdik. Muayenehane koşulları çok güzel, temiz ve nezih. Tüm kan örnekleri muayenehanede alınabiliyor, "doğum günü" dışında extra olarak başka bir yere gitmemize hiç gerek kalmadı. Bu süreçte yanımızda olduğu için Nermin hocama gönülden teşekkür ederiz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
nt
Nil*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Nermin hanım ve asistanı çok ilgili, telefonla aradığımda bile yardımcı oldular konu ile ilgili. Nermin hanım şikayetim ile hassas bir şekilde ilgilendi ve süreçle ilgili bilgi verdi. İleride yapılması gerekenlerle ilgili yol gösterdi. Çok memnun kaldım.

AU
Ays*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

9 aylık hamilelik maratonumda beni ve süreci çok iyi yönettiğini düşünüyorum. Bebeğimin gelişimiyle ilgili olsun, benim gebeliğimin iyi şekilde geçmesiyle ilgili olsun her konuda detaylı bilgilendiren, her zaman ulaşılabilir olan, soru sormaktan çekinmeyeceğiniz ve bilgi birikimiyle güven sağlayan bir doktordur. Çok nezih ve hijyen koşullarına önem verilen bir muayenehaneleri var. 9 ay boyunca titizlikle takip edildim ve çocuğumu istediğim ve sağlık koşullarının da elverdiği şekilde normal doğum yaptım. Her zaman iyi ki diyorum. Doğum sonrası iyileşme sürecinde de takibi bırakmayıp destek oluyor. piyasada verdiği cevaplara güvenebileceğiniz ve çekinmeden soru sorabileceğiniz doktorlardan, herkese tavsiye ederim.

NG
NUR G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Dr. Nermin hanım, hem şefkatli hem alanına çok hakim bir doktorumuz. Rabbim ömrüne bereket versin. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Nermin Köşüş ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Nermin Köşüş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Nermin Köşüş için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Nermin Köşüş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741839

Doç. Dr. Nermin Köşüş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Nermin Köşüş Doç. Dr. Aydın Köşüş Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Nermin Köşüş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Nermin Köşüş Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Gebelik Takibi, Pelvik Inflamatuar Hastalık (PID), Rahim sarkması (vajinal prolapsus) alanlarında hizmet veriyor ve Over torsiyonu cerrahisi, Şeker yüklemesi, Yumurtalık kistleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube