Doç. Dr. Müyesser Saykı

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Sakarya

Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları), Diabetes Mellitus (Tıp 1 DM, Tıp 2 DM, Oynak Şeker, MODY), Gebelikte görülen endokrinolojik hastalıklar (Gebelik şekeri, Gebelikte guatr)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Sakarya, Merkez  Adapazarı, Sakarya
MÜYESSER SAYKI MUAYENEHANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Müyesser Saykı Hakkında

Müyesser Saykı Kimdir?

Doç. Dr. Müyesser Saykı, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Müyesser Saykı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
 • Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları)
 • Diabetes Mellitus (Tıp 1 DM, Tıp 2 DM, Oynak Şeker, MODY)
 • Gebelikte görülen endokrinolojik hastalıklar (Gebelik şekeri, Gebelikte guatr)
 • Hipofiz Bezi Hastalıkları
 • Hipogonadizm
Tedaviler
 • Diğer hormon dengesizlikleri tanı ve tedavisi
 • Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları)

Müyesser Saykı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Müyesser Saykı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Müyesser Saykı Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Büyüme hormonu eksikliği i̇ğnesi

  Merhaba. büyüme hormonu eksikliği teşhisi konmuştu bana. 6 yaşından yaş 14 yaşına kadar büyüme hormonu iğnesi vuruldum. saizen 8mg aliyordum. her gece yatmadan bacaktan aldım. 6 ayda bir kontrole gidiyordum. her 6 ayda bir kan alımı kemik yaşı ölçümü yapılıyordu. tedavim bitti çok şükür ancak kafamd... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Müyesser Saykı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sık açıkma hakkında

  Hocam, iki ay önce bana gizli şeker tanısı konuldu .açlık şekerim 99 hba1c 6,5 tokluk 203 idi diyetisyene yönlendirildim.verdiği diyette ekmek olmasına rağmen hiç yemiyorum diğerlerine uymaya çalışıyorum. o zaman 66 kilo idim şimdi 61 kilodayım.her sabah 6 km.tempolu yürüyüş yapıyorum. şuanda bana t... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Müyesser Saykı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Müyesser Saykı kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. M Saykı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Müyesser Saykı için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. M Saykı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Müyesser Saykı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Müyesser Saykı MÜYESSER SAYKI MUAYENEHANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Müyesser Saykı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Müyesser Saykı Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Diğer hormon dengesizlikleri tanı ve tedavisi, Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları) alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları), Diabetes Mellitus (Tıp 1 DM, Tıp 2 DM, Oynak Şeker, MODY), Gebelikte görülen endokrinolojik hastalıklar (Gebelik şekeri, Gebelikte guatr), Hipofiz Bezi Hastalıkları, Hipogonadizm hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Müyesser Saykı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Müyesser Saykı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Müyesser Saykı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. M Saykı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Müyesser Saykı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. M Saykı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.