Doç. Dr. Mustafa Bilge Erdoğan

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Koroner Kalp Hastalığı, Torakoabdominal Aort Anevrizması, Üç Damar Hastalığı

Randevu Al 0 (850) 474 28 79

Doktorun Adresi

Merkez, Çukurçeşme Cd. 57-59, Gaziosmanpaşa, İstanbul  Gaziosmanpaşa, İstanbul
İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Mustafa Bilge Erdoğan Hakkında

Mustafa Bilge Erdoğan Kimdir?

Doç. Dr. Musta Bilge ERDOĞAN 1970 yılında Gaziantep' de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi' nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2002 yıllında ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı' nda ihtisasını tamamlamış ve Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 1994-1996 yılları arasında DR.Muhittin Ülker Acil yardım ve travmatoloji Hastanesi, 1996-2002 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği' nde araştırma görevlisi, 2002-2007 yılları arası Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği, 2007-2014 Özel Medical Park Gaziantep Hastahanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği' nde çalışmıştır. 2015 yılından bu yana  Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği' nde ve Medical Park Gaziantep Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi' nde Doçent unvanıyla görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Hobileri arasında fotoğrafçılık bulunmaktadır aynı zaman da ikinci bir üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Fotoğrafcılık ve kameramanlık bölümü mezunudur.

Doç. Dr. Musta Bilge ERDOĞAN, Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği, European Socıety For Vascular Surgery, Vascular Cerrahi Derneği, Travma ve Acil Cerrahi Derneği, Fleboloji Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Koroner Kalp Hastalığı
 • Torakoabdominal Aort Anevrizması
 • Üç Damar Hastalığı
 • Aort Diseksiyonu
 • Karotis Cerrahisi
Tedaviler
 • Eforlu ekg
 • Mekanik protez kapak
 • Cox-maze prosedürü
 • Arteriyel switch ameliyatı
 • Nükleer stres testi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 28 79

Mustafa Bilge Erdoğan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 28-04-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mustafa Bilge Erdoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mustafa Bilge Erdoğan Cevapladığı Sorular

 • Venoz kapak yetersizliği

  Merhaba hocam ben bacagımda ki şişlikten dolayı doktora gittim ve ultrason film istendi sonucu ise budur; her iki ana, yuzeyel ve derin femoral, saphenoz, popliteal ve krural derin ven lumenleri acik izlenmistir. augmentasyon ve komresyon testlerine yanit pozitiftir. trombus formasyonu gozlenmemist... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Mustafa Bilge Erdoğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ne yapmalıyım??

  Hocam sol safena magna çapı uyluk düzeyinde çapı 5,0 mm,krural düzeyde 2,1 mm,sol safena parva çapı 2,8mm dir.sağda ise safena magna çapı 4,7 mm,safena parva çapı ise 3,0 mmdir.sol safenofemoral bileşkede valvasa manevrası başlangıç evresinde 1,1 sn yi geçmeyen ,sağ safenofemoral bileşkede valvasa m... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Mustafa Bilge Erdoğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
.