Doç. Dr. Meryem Kürek Eken

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Plasenta Previa, Sezaryen Sonrası Normal Doğum, Over Kanseri

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Saray, Hisar Intercontinental Hospital, 34768  Ümraniye, İstanbul
Hisar Intercontinental Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz)

Meryem Kürek Eken Hakkında

Meryem Kürek Eken Kimdir?

Doç. Dr.Meryem Kürek Eken,Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.Adnan Menderes Üniversitesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalını tamamlayarak Docent unvanı almıştır.

Doç. Dr.Meryem Kürek Eken mesleki çalişmalarına şu an Hisar Intercontinental Hospital Hastanesin'de devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Plasenta Previa
 • Sezaryen Sonrası Normal Doğum
 • Over Kanseri
 • Riskli Gebelik
 • Anomali taraması
Tedaviler
 • Uterus ablasyonu
 • Menapoz
 • Hpv testi
 • Ofis histeroskopi
 • Üçlü tarama testi
Fotoğraflar
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Meryem Kürek Eken Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ve..çakcı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Meryem hanım ile çok zorlu bazı süreçler neticesi tanıştım. İki düşük yaptıktan ve bazı çeşitli hastalıkları yaşadıktan sonra kendisine gitmeye karar verdim. Bu süreçte ikinci gebelik için Meryem hanıma gittim ve çok şükür ilk denememizde olumlu sonuçlandı. Meryem hanım çok Güler yüzlü ve hastalarını bu zorlu süreçte rahatlatan ve pozitif düşünmeye iten her şeyden önce çok iyi bir hekimdir. Umarım benimle aynı süreçte olan hastalar Meryem hanım ile tanışacak kadar şanslıdırlar. 01-05-2020

ane..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Meryem Hocam ile yollarımız yıllar önce Çapa Tıp Fakültesinde kesişti. O zamanlar asistan hekimdir. Becerikli sevgi dolu öğrenmeyi ve öğretmeyi seven bir doktordu. Yıllar sonra bir tesadüf eseri yollarımız kesişti,bu sefer yeni yüzyıl üniversitesinde başarılı bir doçent olarak kendisinden çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum,değerli hocamın bilgisi görgüsü ve azmi tüm herkese örnek olmalı. Onunla çalışmaktan çok mutluyum. Dr.Terane Koca 14-11-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Meryem Kürek Eken tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Meryem Kürek Eken kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. M Kürek Eken ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Meryem Kürek Eken için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. M Kürek Eken şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Meryem Kürek Eken ile anlaşmalı?
Meryem Kürek Eken ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Güneş Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Şekerbank , Akbank , Ziraat Bankası , Garanti Bankası , Aselsan , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta )

Doç. Dr. Meryem Kürek Eken nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Meryem Kürek Eken Hisar Intercontinental Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Meryem Kürek Eken hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Meryem Kürek Eken Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Uterus ablasyonu, Menapoz, Hpv testi, Ofis histeroskopi, Üçlü tarama testi, Kızlık zarı dikimi (himenoplasti), Mikroenjeksiyon, Kolporafi anterior posterior, Labioplasti (iç dudak estetiği), Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar alanlarında hizmet veriyor ve Plasenta Previa, Sezaryen Sonrası Normal Doğum, Over Kanseri, Riskli Gebelik, Anomali taraması hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Meryem Kürek Eken için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Meryem Kürek Eken muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Meryem Kürek Eken hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. M Kürek Eken ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Meryem Kürek Eken hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. M Kürek Eken hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.