Doç. Dr. Mehmet Sırmalı

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Başıbüyük, Süreyyapaşa Yerleşkesi C Blok, 34854 Maltepe/İstanbul  İstanbul
İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastaliklari Ve Gögüs Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Sırmalı Hakkında

Mehmet Sırmalı Kimdir?

Doç. Dr. Mehmet Sırmalı, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Sırmalı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.02.2004)

Mehmet Sırmalı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Mehmet Sırmalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Mehmet Sırmalı kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. M Sırmalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Sırmalı için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. M Sırmalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Sırmalı ile anlaşmalı?
Mehmet Sırmalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Sırmalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Mehmet Sırmalı İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastaliklari Ve Gögüs Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)Sb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Mehmet Sırmalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Mehmet Sırmalı Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Doç. Dr. Mehmet Sırmalı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Mehmet Sırmalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Mehmet Sırmalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. M Sırmalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Mehmet Sırmalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. M Sırmalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.